Darmowe


porównywarki cen Poniżej znajdziesz listę darmowych porównywarek cen, pasażów handlowych oraz e-Centrów handlowych!


Porónywarka cen, Szoker.pl

Wszystkie Najlepsze Sklepy internetowe w jednym miejscu!
Aby się dodać swoją ofertę do tej porównywarki wystarczy na stronie http://szoker.pl/dodaj-swoj-sklep-inf-29.html wybrać swoją branże, wypełnić formularz i dodać link z plikiem XML a oferta Twojego sklepu zostanie pobrana automatycznie i za darmo będzie promowana! Dodaj swój sklep!


sklep

Jeżeli posiadasz sklep internetowy, zachęcamy do współpracy i umieszczenia swoich produktów w serwisie sklep2.pl. Co możesz zyskać?

  • zwiększenie odwiedzalności sklepu
  • bezpośrednie zwiększenie sprzedaży
  • promocja Twojego sklepu internetowego oraz marki
  • uwiarygodnienie sklepu jako sprzedawcy - poprzez komentarze i oceny sklepu

Serwis Sklep2.pl nie pobiera opłat abonamentowych oni opłat za przekierowanie użytkownika do sklepu. Współpraca sklepu z serwisem Sklep2.pl jest zupełnie darmowa. W celu rozpoczęcia współpracy należy zapoznać się z warunkami współpracy, zarejestrować sklep i zapisać w Panelu Sprzedawcy link do pliku XML.
Dodaj swój sklep!


sklep

Sklep3.pl jest jedną z wielu porównywarek cenowych znajdujących się na naszym rynku internetowym.
Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla klientów ceniących sobie swój czas i pieniądze. Korzystając z porównywarki cen sklep3.pl od razu widzimy opinię o sklepie, sposoby i koszty przesyłki, jakie dany sklep preferuje, dostępność towaru oraz oczywiście najniższe ceny. Korzystanie z porównywarki jest bezpłatne i niesie wiele korzyści. Mamy już setki zadowolonych klientów. Dodaj swój sklep!


sklep

Sklep4.pl to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie swój czas i pieniądze. Korzystając z porównywarki cen sklep4.pl od razu widzimy opinię o sklepie, sposoby i koszty przesyłki, jakie dany sklep preferuje, dostępność towaru oraz oczywiście najniższe ceny. Korzystanie z porównywarki jest bezpłatne i niesie wiele korzyści. Dodaj swój sklep!


sklep

Sklep5.pl porównywarka cenowa pokazująca opinię o sklepie, sposoby i koszty przesyłki, jakie dany sklep preferuje, dostępność towaru oraz najniższe ceny. Korzystanie z porównywarki cen ma wiele plusów najważniejszy jest taki ze mamy kilkadziesiąt sklepów internetowych w jednym miejscu i spokojnie możemy wybrać ofertę, która nas najbardziej interesuje. Dodaj swój sklep!


sklep

Sklep6.pl idealne rozwiązanie dla zabieganych ludzi tutaj w jednym miejscu znajdziesz oferty kilkaset sklepów internetowych, aktualne promocje, opinie o sklepie , sposoby i koszty przesyłki, jakie dany sklep preferuje, dostępność towaru oraz oczywiście najniższe ceny. Dodaj swój sklep!


sklep

Sklep7.pl idealna porównywarka cen naszym zadaniem jest ułatwić Państwu zakupy. Posiadamy setki różnych kategorii i tysiące sklepów internetowych oferujących najlepsze promocje. Bez wychodzenia z domu bez stania w kolejkach dzięki naszej porównywarce kupią Państwo zawsze najtaniej. Dodaj swój sklep!


bazarcen

Porównywarka ta daje możliwości prezentacji swoich wszystkich produktów sklepu na łamach internetu. Udostępnia ona funkcję zaawansowanego wyszukiwania po szczegółowych parametrach towarów. Każdy kupujący ma możliwość wpisywania własnych opinii dotyczących sklepu bądź oferowanego artykułu. Świetnym rozwiązaniem jest funkcja diagram zmiany cen dzięki niej kupujący może obserwować cenę produktu jak i ustawić alarm cenowy, który uruchomi się gdy cena obserwowanego produktu spadnie. Dodaj swój sklep!


cenohit
Porównywarka w której w większej części oferuje artykuły głównie z branży technicznej takiej jak: komputerowej, fotograficznej, AGD,RTV, telekomunikacyjnej oraz produkty w kategoriach: elektronarzędzia, armatura oraz grzejnictwo. Głównymi jej zaletami są: brak abonamentu, oraz opłat za przekierowywania klientów na stronę sklepu. Z udogodnień porównywarki śledzenie wahań cenowych produktów, oraz okienko umożliwiające internautom porównanie produktów konkurencji. Jest to baza ponad 120 kategorii. Dodaj swój sklep!


hitcenowy
Porównywarka cenowa jest doskonałą formą promocji dla sprzedawców a zaletą jest brak abonamentu i opłat za przekierowywanie klientów na stronę sklepu. Posiada ona pięć podstawowych kategorii; książki fotografia, komputery, AGD i RTV. Dodaj swój sklep!smartbay

Główne kategorie porównywarki: komputery, sprzęt RTV, AGD, książki, fotografia, telefony, motoryzacja, biuro, gry i programy. Brak abonamentu i opłat za przekierowywanie klientów na stronę sklepu oraz automatyczne pobieranie ofert produktów z magazynów sklepowych i mieszczanie ich w bazie to główne zalety porównywarki. Dodaj swój sklep!


efox

Porównywarka oferująca wyłącznie artykuły sklepów nie prowadzących sprzedaży internetowej. Zawiera ona wszelkie informacje o przecenach, promocjach, i wyprzedażach na terenie całego kraju. Sprzedawca po założeniu konta ma możliwość stworzenia własnej wizytówki sklepu przedstawienia zdjęcie lokalu, wskazać lokalizację na interaktywnej mapie, zamieścić szczegółowe dane kontaktowe oraz godziny otwarcia sklepu. Każdy może za darmo przedstawić swoje towary oraz aktualne promocje. Dodaj swój sklep!


radar

Porównywarka cenowa należąca do firmy o2.pl. jest tam ponad 500 sklepów internetowych z tysiącami różnych produktów. Korzystając z radar.ploszczędzasz czas, pieniądze jak i również masz wgląd w opinie sklepu i recenzję towarów. Możesz z niej korzystać także w telefonie komórkowym. Dodaj swój sklep!


eNumi

Porównywarka cen monet z kilkudziesięciu sklepów numizmatycznych. Udogodnieniem jest pokazywanie cen monet rynkowych i katalogowych monet oraz tworzenie własnego portfela składającego się z monet kolekcjonerskich i okolicznościowych, analizowanie zmian kursu monet, przejrzyste wykresy cen. Dodaj swój sklep!


cenuj

W pełni darmowa porównywarka cen i wyszukiwarka produktów, usług. Posiada wyszukiwarkę która ma za zadanie dobranie nam produktów, usług według ustawionych wcześniej przez nas kryteriów. Dodaj swój sklep!


peryskop

Porównywarka cen współpracująca z ponad 300 sklepami internetowymi. Korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne Posiada dodatkową płatną funkcję streszczania opinii. Dodaj swój sklep!


instalowac

Bezpłatna porównywarka cen produktów branży instalacyjnej. Pozwala wyszukać produkt, porównać jego cenę, zdobyć wiedzę na temat zastosowania produktu, oraz ukazuje branżowe nowości. Dodaj swój sklep!


iszop

Porównywarka cen produktów sklepów z grami "bez prądu" w sześciu kategoriach: gry Planszowe i Karciane, gry RPG, gry Kolekcjonerskie, gry Figurkowe i Bitewne, Książki i Czasopisma oraz Akcesoria. Korzystanie z jej jest całkowicie bezpłatne. Dodaj swój sklep!


elneo

Porównywarka cenowa towarów z zakresu: instalacji elektrycznej, automatyki przemysłowej, oświetlenia, opraw oświetleniowych, źródeł światła, klimatyzacji i wentylacji, kabli i przewodów, zabezpieczeń, instalacji alarmowych, narzędzi oraz wielu innych urządzeń). Korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Opłata jest pobierana wyłącznie za konkretne efekty, czyli za przekierowania z porównywarki do sklepu. Dodaj swój sklep!


insteo

Porównywarka cenowa towarów z zakresu: instalacja wodna, wentylacyjna i klimatyzacja, kanalizacja i odprowadzanie wody, oczyszczanie ścieków, ogrzewanie, centralne odkurzanie, instalacje solarne, pompy ciepła, materiały instalacyjne, baterie (armatura), wyposażenie łazienek i kuchni, płytki ceramiczne, baseny i sauny. Korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne.Opłata jest pobierana wyłącznie za konkretne efekty, czyli za przekierowania z porównywarki do sklepu. Dodaj swój sklep!


budneo

Porównywarka cenowa towarów z zakresu: surowce i chemia budowlana, farby i lakiery, dachy, kominy i piece, drzwi, okna, schody, narzędzia, BHP i odzież ochronna, ceramika sanitarna. Korzystanie z niej jest całkowice bezpłatne.Opłata jest pobierana wyłącznie za konkretne efekty, czyli za przekierowania z porównywarki do sklepu. Dodaj swój sklep!


decorneo

Porównywarka cenowa towarów z zakresu: meble, oświetlenie, dywany i wykładziny, rolety, żaluzje, markizy, firany i zasłony, tekstylia, pościel, zegary, tapety i grafiki, figurki i rzeźby, lustra i witraże, dewocjonalia, sztukateria, metaloplastyka, świece, lampiony, ozdoby sezonowe, ogród, rozrywka i hobby.Korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Opłata jest pobierana wyłącznie za konkretne efekty, czyli za przekierowania z porównywarki do sklepu. Dodaj swój sklep!