Mobilne

porównywarki cen Poniżej znajdziesz listę mobilnych porównywarek cen, pasażów handlowych oraz e-Centrów handlowych!

ceneo

Porównywarka cenowa współpracuje z ok. 550 sklepami internetowymi, które prezentują ponad 1,5 mln artykułów z branży komputerowej, AGD i RTV. Ponadto jest tam szeroki wybór artykułów dziecięcych, książek, a także materiałów erotycznych. W sumie Ceneo przedstawia 18 głównych kategorii oraz 750 podkategorii. Użytkownicy mają dostęp do wbudowanego forum oraz 17 przewodników zakupowych dotyczących funkcjonalności. Dodaj swój sklep!


skapiec

Porównywarka cenowa prezentuje oferty sklepów w następujących branżach:komputery, foto, RTV, AGD, telefony, uroda, książki, filmy, ogród, biuro, podróże, army, opony, gry, sport, opony, apteka, odzież, filmy i muzyka, zegarki i biżuteria, dla dzieci, finanse.Skąpiec.pl jest ceniony za wygodny system wyszukiwania ofert oraz najbardziej rozbudowaną wśród porównywarek cen bazę komentarzy na temat produktów i sklepów (łącznie ok. 100 tys.). Jako jedyna porównywarka współpracuje z portalem internetowym Interia.pl, a także niezależnym portalem konsumenckim gromadzącym opinie o sklepach - Opineo.pl. Dodaj swój sklep!nokaut

Porównywarka posiada prawie 400 zintegrowanych sklepów internetowych z ponad 500 tysiącami produktów. Główne kategorie to: komputery, sprzęt RTV, AGD, fotografia, telefony, film, turystyka. Porównywarka pomaga w doborze najtańszego i najlepszego produktu oraz umożliwia zapoznania się z opinią na jego temat. Dodaj swój sklep!


radar

Porównywarka cenowa należąca do firmy o2.pl. jest tam ponad 500 sklepów internetowych z tysiącami różnych produktów. Korzystając z radar.ploszczędzasz czas, pieniądze jak i również masz wgląd w opinie sklepu i recenzję towarów. Możesz z niej korzystać także w telefonie komórkowym. Dodaj swój sklep!tanio

Płatna porównywarka cenowa bogata w bazę produktów i umożliwiająca otwarcie sklepu internetowego za 1 zł miesięcznie z poradnikiem zakupowym. Jest własnością portalu Wirtualna Polska. Dodaj swój sklep!