Popularne

porównywarki cen Poniżej znajdziesz listę popularnych porównywarek cen, pasażów handlowych oraz e-Centrów handlowych!


Porónywarka cen, Szoker.pl

Wszystkie Najlepsze Sklepy internetowe w jednym miejscu!
Aby się dodać swoją ofertę do tej porównywarki wystarczy na stronie http://szoker.pl/dodaj-swoj-sklep-inf-29.html wybrać swoją branże, wypełnić formularz i dodać link z plikiem XML a oferta Twojego sklepu zostanie pobrana automatycznie i za darmo będzie promowana! Dodaj swój sklep!


sklep

Jeżeli posiadasz sklep internetowy, zachęcamy do współpracy i umieszczenia swoich produktów w serwisie sklep2.pl. Co możesz zyskać?

  • zwiększenie odwiedzalności sklepu
  • bezpośrednie zwiększenie sprzedaży
  • promocja Twojego sklepu internetowego oraz marki
  • uwiarygodnienie sklepu jako sprzedawcy - poprzez komentarze i oceny sklepu

Serwis Sklep2.pl nie pobiera opłat abonamentowych oni opłat za przekierowanie użytkownika do sklepu. Współpraca sklepu z serwisem Sklep2.pl jest zupełnie darmowa. W celu rozpoczęcia współpracy należy zapoznać się z warunkami współpracy, zarejestrować sklep i zapisać w Panelu Sprzedawcy link do pliku XML.
Dodaj swój sklep!


ceneo

Porównywarka cenowa współpracuje z ok. 550 sklepami internetowymi, które prezentują ponad 1,5 mln artykułów z branży komputerowej, AGD i RTV. Ponadto jest tam szeroki wybór artykułów dziecięcych, książek, a także materiałów erotycznych. W sumie Ceneo przedstawia 18 głównych kategorii oraz 750 podkategorii. Użytkownicy mają dostęp do wbudowanego forum oraz 17 przewodników zakupowych dotyczących funkcjonalności. Dodaj swój sklep!


skapiec

Porównywarka cenowa prezentuje oferty sklepów w następujących branżach:komputery, foto, RTV, AGD, telefony, uroda, książki, filmy, ogród, biuro, podróże, army, opony, gry, sport, opony, apteka, odzież, filmy i muzyka, zegarki i biżuteria, dla dzieci, finanse.Skąpiec.pl jest ceniony za wygodny system wyszukiwania ofert oraz najbardziej rozbudowaną wśród porównywarek cen bazę komentarzy na temat produktów i sklepów (łącznie ok. 100 tys.). Jako jedyna porównywarka współpracuje z portalem internetowym Interia.pl, a także niezależnym portalem konsumenckim gromadzącym opinie o sklepach - Opineo.pl. Dodaj swój sklep!nokaut

Porównywarka posiada prawie 400 zintegrowanych sklepów internetowych z ponad 500 tysiącami produktów. Główne kategorie to: komputery, sprzęt RTV, AGD, fotografia, telefony, film, turystyka. Porównywarka pomaga w doborze najtańszego i najlepszego produktu oraz umożliwia zapoznania się z opinią na jego temat. Dodaj swój sklep!


radar

Porównywarka cenowa należąca do firmy o2.pl. jest tam ponad 500 sklepów internetowych z tysiącami różnych produktów. Korzystając z radar.ploszczędzasz czas, pieniądze jak i również masz wgląd w opinie sklepu i recenzję towarów. Możesz z niej korzystać także w telefonie komórkowym. Dodaj swój sklep!tanio

Płatna porównywarka cenowa bogata w bazę produktów i umożliwiająca otwarcie sklepu internetowego za 1 zł miesięcznie z poradnikiem zakupowym. Jest własnością portalu Wirtualna Polska. Dodaj swój sklep!


okazje

Płatna porównywarka cenowa produktów oerowanych w sklepach internetowych i tradycyjnych hurtowni oraz marketów. Posiada bazę produktów podzieloną na 15 kategorii. Serwis nie pobiera opłat abonamentowych lecz przekierowanie z witryny na stronę zakupową sklepu internetowego jest płatne 7 gr netto. Dodaj swój sklep!twenga

Porównywarka cenowa z wieloma kategoriami i działami takimi jak: RTV, AGD, dom, rodzina, zdrowie, informatyka, fotografia. Znajdziesz tu artykuły spożywcze – kulinaria, sprzęt sportowy, ciekawe przedmiotu z działu hobby i rozrywka. W bazie posiada ofert 1200 sklepów internetowych i 15.000 marek firmowych. Dodaj swój sklep!alejka

Porównywarka cenowa towarów z zakresu: książki, muzyka, film, komputery, gry i zabawki, dom i wnętrze, kosmetyki. Jest to serwis płatny. Dodaj swój sklep!


kupujemy

Porównywarka cenowa w jej bazie znajduje się ponad 500 sklepów internetowych oferujących ok. 100 tyś. produktów m.in. sprzęt komputerowy, fotograficzny, telefony i akcesoria GSM oraz artykuły AGD i RTV. Umożliwia skuteczną promocję sklepów. Dodaj swój sklep!